Kerkesa forma
Galeria
Video Galeria
Zvicra shpreh pėrkrahje pėr Ministrinė e Infrastrukturės

Zvicra shpreh pėrkrahje pėr Ministrinė e Infrastrukturės

31 Mars 2015 Ministri i Infrastrukturës z.Lutfi Zharku priti sot në një takim ambasadoren e Zvicrës në Kosovë  znj.Krystyna Marty. Gjatë këtij takimi fillimisht ministri Zharku e njoftoi ambasadoren me punën dhe projektet e kësaj ministrie e me theks të veçantë aviacionin civil si lëmi e rëndësishme... më shumë

Ministria e Infrastrukturės me datėn 31.03.2015 prej orės 10:00 deri nė ora 16 :00 do t’a mbyllė rrugėn nacionale N2 Hani i Elezit – Prishtinė nė Grykėn e Kaēaniku

Ju njoftojmë se Ministria e Infrastrukturës me datën 31.03.2015  prej orës 10:00 deri në ora 16 :00 do t’a mbyllë rrugën nacionale  N2 Hani i Elezit – Prishtinë në Grykën e... më shumë